درباره ما

 
از سال 1392 شرکت نوکان ساز اقدام به تجهیز و بهره برداری از معدن دیرومره که دارای محصولات معدنی چون سنگ مرمریت، شن و ماسه دانه بندی شده و پودر سنگ خود نموده است. ماشین آلات و ژنراتورهای برق تماما از بهترین و کامل ترین نوع و بالاترین میزان ظرفیت و کیفیت می باشند. معدن مذکور دارای جاده اختصاصی جهت دسترسی به شهر صنعتی شمس آباد و حسن آباد می باشد. موقعیت جغرافیایی معدن مذکور از نظر دسترسی به شهرهان چون تهران، ساوه و قم و نیز شهرک های اقماری آنها بسیار استثنایی است. فاصله معدن تا فرودگاه امام فقط 20 کیلومتر و تا تهران 35 کیلومتر است که این امتیاز ویژه سبب کاهش معنادار هزینه حمل محصولات از محل معدن به محل مصرف می شود.

اهداف شرکت

  • استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا.
  • تلاش در جهت افزایش رضایت مندی مشتریان عزیز
  • آموزش نیروی انسانی به منظور ارتقا سطح دانش فنی و علمی ایشان
  • بهبود مستمر کمی و کیفی محصولات معدن
  • تلاش در جهت تولید و فروش محصولات دارای ارزش افزوده کاهش و جلوگیری از خام فروشی

این شرکت ضمن پایبندی به خط مشی های یادشده و قوانین کسب و کار، یادآور می گردد تمام همکاران ما در شرکت نوکان ساز در تلاش اند تا محصول با بهترین کیفیت و قیمت به دست مشتریان گرامی برسد.


شرکت نوکان ساز با بهره گیری از بهترین دستگاه ها و همکاری با معتبرترین آزمایشگاههای کشور در خصوص آنالیز مواد معدنی همواره سعی نموده تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار متقاضیان قرار دهد و در این خصوص با استفاده از با تجربه ترین و مجرب ترین کارشناسان حوزه ی صنعت و معدن بهره میجوید. با توجه به حجم تولیدات روزانه خط تولید کارخانه شرکت نوکان ساز، به صورت رندوم و با استفاده از روش علمی نمونه گیری انجام و توسط مسئول کنترل کیفی این شرکت بررسی های لازم صورت می پذیرد. با توجه به دانش بنیان بودن فعالیت های شرکت نوکان ساز و با عنایت به خط مشی تولید هیئت مدیره شرکت در خصوص برقراری ارتباط موثر میان سه عنصر دانش، صنعت و سنت ، سیاست های کلان این شرکت بر آن است تا رضایت کامل مشتریان گرامی را تامین نماید که در این راستا اهداف پیش رو بدین شرح می باشد: