شرکت نوکان ساز از سال ۱۳۹۲ اقدام به تجهیز و بهره برداری از معدن دیر و مره نموده است. این معدن دارای محصولاتی مانند انواع سنگ های آهکی، مرمریتی، بازالتی، انواع شن و ماسه دانه‌بندی و پودر سنگ می‌باشد که با بهره گیری از ماشین آلات خطوط تولید و سنگ شکن و دیزل ژنراتورها با بالاترین ظرفیت و کیفیت استخراج و تولید می گردند.

معدن دارای جاده دسترسی به شهرک صنعتی شمس آباد و منطقه حسن آباد به عنوان یکی از مهم ترین قطب های صنعتی کشور بوده و موقعیت جغرافیایی آن به لحاظ دسترسی به شهرهای تهران ساوه و قم و نیز شهرک های صنعتی و اقماری آن ها بسیار منحصر به فرد و استثنایی می باشد فاصله معـدن تا فرودگاه امام خمینی (ره) تنها ۲۰ کیلومتر و تا شهر تهران ۵۰ کیلومتر بوده که این امتیاز ویژه سبب کاهش معنادار هزینه حمل محصولات از محل معدن به محل مصرف می شود.

مجتمع معدنی نوکان ساز به عنوان یک مجموعه سبز تلاش دارد تا با رعایت کلیه اصول ایمنی و ضوابط زیست محیطی ارتباطی مؤثر با محیط زیست برقرار ساخته و در جهت حفظ و صیانت از اکوسیستم طبیعی گام بردارد. بنابراین شرکت نوکان ساز ضمن پایبندی به خط مشی های زیست محیطی و قوانین کسب و کار در تلاش است تا با بهره گیری از پرسنل مجرب و گروه مهندسی با سابقه محصولی سبز و با بهترین کیفیت و قیمت به بازارمصرف ارایه نماید.
این مجتمع معدنی با بهره گیری از بهترین دستگاه ها و تجهیزات، با تجربه ترین کارشناسان حوزه صنعت و معدن، و نیز همکاری با معتبرترین آزمایشگاه های کشور در خصوص آنالیز مواد معدنی و ایجاد طرح های اختلاط همواره سعی نموده تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار متقاضیان قرار دهد. کنترل کیفیت محصولات استخراجی و تولیدی این شرکت با به حجم تولیدات توسط مسئول کنترل کیفی به صورت تصادفی و با استفاده از روش های علمی نمونه گیری انجام می شود که ضامن کیفیت محصولات ارایه شده میباشد.

فعالیت های شرکت نوکان ساز به صورت دانش بنیان و با عنایت به خط مشی تولید در خصوص برقراری ارتباط موثر میان سه عنصر دانش، صنعت و نوآوری صورت می پذیرند.

بنابراین سیاست کلان این شرکت بر آن است تا رضایت کامل مشتری تأمین گردد که در این راستا اهداف پیش رو عبارتند از :

  • استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا
  • آموزش نیروی انسانی به منظور ارتقای سطح دانش فنی و علمی ایشان
  • بهبود مستمر کمی و کیفی تولیدات و محصولات معدنی تلاش در جهت تولید محصولات دارای ارزش افزوده و جلوگیری از خام فروشی
  • ارتباط با بازارهای جهانی و حرکت به سوی تولیدات با استانداردهای بین المللی

چرا شرکت نوکان ساز ؟

keyboard_arrow_up